دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
جابجايي كالا در سيستان و بلوچستان 49 درصد افزايش يافت
جابجايي كالا در سيستان و بلوچستان 49 درصد افزايش يافت سرپرست اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي سيستان و بلوچستان گفت: افزون بر سه ميليون و 548 هزار تن كالا در چهار ماهه نخست امسال در اين استان جابجا شده است كه نسبت به مدت مشابه پارسال رشد 49 درصدي را نشان مي دهد.
1398/05/23

زاهدان- ايرنا- سرپرست اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي سيستان و بلوچستان گفت: افزون بر سه ميليون و 548 هزار تن كالا در چهار ماهه نخست امسال در اين استان جابجا شده است كه نسبت به مدت مشابه پارسال رشد 49 درصدي را نشان مي دهد.

ايوب كرد روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: 2 ميليون و 327 هزار تن كالا از مجموع كل كالاهاي اين مدت به مقاصد درون استاني و يك ميليون و 221 هزار تن كالا به مقاصد خارح استان حمل شده است.

وي افزود: هندوانه، مواد نفتي و مصالح ساختماني عمده كالاهاي حمل شده سيستان و بلوچستان را در اين مدت تشكيل مي دهند.

سرپرست اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي سيستان و بلوچستان با اشاره به فعاليت 111 شركت حمل و نقل داخلي كالا گفت: حمل به موقع كالاهاي اساسي، محصولات كشاورزي و توليدات استان نظير سيمان در كنار تخليه سريع و حمل به موقع كالاهاي وارده به بندر چابهار توسط كشتي‌هاي پهلو گرفته در بندر از اولويت‌هاي اين شركت هاست.

وي گفت: سيستان و بلوچستان به عنوان پهناورترين استان كشور با دارا بودن قابليت‌هاي فراوان نظير دسترسي به آب‌هاي اقيانوسي و بازارهاي بزرگ كشورهاي همسايه ظرفيت ويژه اي در زمينه صادرات و ترانزيت دارد.

تعداد بازدید: 29
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal