دولت و ملت همدلی و هم زبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان
 
كارخانه سيمان بيارجمند سمنان با تزريق تسهيلات در آينده آغاز به كار خواهد كرد
كارخانه سيمان بيارجمند سمنان با تزريق تسهيلات در آينده آغاز به كار خواهد كرد معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار سمنان گفت: كارخانه سيمان بيارجمند به‌زودي فعاليت‌هاي توليدي خود را آغاز مي كند.
1398/06/09

به گزارش ايسنا، حبيب‌الله خجسته‌پور در ديدار سفر به بيارجمند و ديدار با حجت الاسلام احمدي، امام‌جمعه اين شهر از بررسي مشكلات اين واحد توليدي بزرگ خبر داد و اظهار كرد : به زودي با تزريق تسهيلات اين مجموعه بزرگ توليدي آغاز به كار خواهد كرد.

وي بر ضرورت حمايت از توليدكنندگان تاكيد و تصريح كرد: تمامي سرمايه گذاراني كه در اين استان كار اقتصادي انجام مي دهند، سربازان جبهه اقتصادي هستند و بايد به صورت ويژه آنها را كمك و حمايت كنيم .

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار سمنان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي دولت بر لزوم تسريع در خدمات‌دهي به مردم تاكيد كرد و افزود: از منظر مديريت استان هيچ تفاوتي بين شهرستان‌هاي مختلف استان نيست .

وي ادامه داد: براي ما هيچ شهرستان و بخش و منطقه اي ارجحيتي بر ديگري ندارد و از ديد ما تمامي نقاط استان يكسان هستند و رسيدگي به مطالبات همه مردم را فارغ از موقعيت جغرافي‌ و خطوط سياسي بر خود واجب مي‌دانيم .

خجسته‌پور با بيان اينكه دولتمردان ما در راه خدمت كردن به مردم لحظه‌اي درنگ نمي‌كنند، ادامه داد: دشمنان نظام هر روز روش جديدي را براي ضربه وارد كردن به نظام مقدس جمهوري اسلامي و فشار بر مردم امتحان مي‌كند، لذا در اين شرايط بايد با حفظ وحدت و همدلي به ياري سربازان جبهه اقتصادي برويم .

وي از جنگ اقتصادي دشمن به عنوان يك جنگ تمام‌عيار نام برد و افزود: توليدگران و فعالان اقتصادي سربازان اين جنگ به شمار مي روند و لذا همه ما وظيفه داريم از آنها حمايت و پشتيباني كنيم .

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار سمنان با بيان اينكه در جنگ اقتصادي نيازمند قناعت و تلاش و كوشش بيشتري هستيم خاطرنشان كرد: بي‌شك انقلاب اسلامي از اين شرايط نيز با موفقيت عبور كرده و در گام دوم انقلاب مسير را استوار تر طي خواهيم كرد .

وي از رصد خطبه‌هاي ائمه‌جمعه استان خبر داد و گفت: همه تلاش خود را براي رفع مشكلات مطرح شده به كار مي‌گيريم .

خجسته‌پور با اشاره به مشكلات بخش بيارجمند در حوزه راه‌هاي ارتباطي گفت: راه‌ها از مهمترين زيرساخت‌ها در هر ‌منطقه هستند و انشالله با تلاش مجموعه راه و شهرسازي شرق استان مشكلات اين بخش نيز رفع خواهد شد.

تعداد بازدید: 88
كليه حقوق اين پرتال متعلق به انجمن صنفي كارفرمايان صنعت سيمان مي باشد.
Powered by DorsaPortal